Návštěvní kniha

 

« ‹ (2627 / 2627) › »
Avatar
cz Honza
0/5

Ahoj, ten DAS se mi taky moc nelí­bil, mizernej zvuk a světla. Zvlášť ten jeden reflektor mi dělal problémy při focení­. Snad se vám ty fotky budou lí­bit... Zdraví­ vás televizní­ hvězda:-)))

Avatar
cz Míša
0/5

Cau Michale, tvoje temná hrozba "koukejte to vyuzí­vat" zabrala - zdravim te do Hradce nebo kde to vlastně jsi:-) Mame z koncertu fajn fotky od Honzy Pousky z Meteláčku. Mám je naskenované - kdo budete mí­t zájem ozvěte se! Jinak s tim DASem celkem souhlas-ale Mí­ra i Jiskra 1958 jsou tam zkrátka "doma". Papa..

Avatar
cz MV
0/5

Myslim,ze koncert v sobotu se celkem poved.Simi by si zaslouzil ale trosku honosnejsi prostredi nez ctyrkovej DAS,nemyslite?Jo a koukejte tu navstevni knihu trochu vyuzivat!!!Cau Michal

Avatar
cz Peťák
0/5

Blahopřeju Ti Vostrouši ..... :))
Ale moc to nepřeháněj s oslavou - víš jak potom vypadáš ...

Avatar
cz Michal Vostry
0/5

Z ty statnice mam 1.:))

Avatar
cz Michal Vostry
0/5

Ahoj souboraci,jen tak zkousim,co je tady novyho.Musim pochvalit naseho webmastera,jak se o ty stranky stara.Ja ted sedim u stolu a ucim se na pos... statnici.Myslim,ze se uvidime 25.1. na koncerte.Mejte se fajn a kdo se chcete zasmat(nebo spis zaplakat),podivejte se (a poradne prolezte) na stranky jednoho exota: http://www.fandabilek.borec.cz - nezapomente si zapnout zvukarnu,doporucuju sekci verse a hity a na zaver dopisy od divaku...Cau M.

Avatar
cz Wajfi
0/5

Nazdáreček souborácí,přeji vám v novém roce hodně zdraví,štěstí,tanečních a hudebních úspěchů. Wajfi

Avatar
cz webmaster
5/5

Spuštěna návštěvní­ kniha... hello

Míra Škarda: No to je dost :-)
« ‹ (2627 / 2627) › »

Poslední aktualizace: 30. 12. 2014
Webmaster: Jan Vašků
levy_horni_roh
levy_horni_roh
pravy_horni_roh
pravy_horni_roh
levy_spodni_roh
pravy_spodni_roh