Návštěvní kniha

 

« ‹ (2625 / 2627) › »
Avatar
cz Milan B.Karpíšek
0/5

Čau lidičky !!! Moc mě to potěšilo mé stařecké srdce !!!

Avatar
cz Kaca
0/5

Muj mail je *Kaca-Fox - dal ctete dole

Avatar
cz Kaca
0/5

Ahoj, nemte nekdo mail na Honzu Vasku. Jestli to stihnete do festivalu, tak vam budu zavazana.

Avatar
cz webmaster
0/5

Omlouvám se, ale někdo nám úspěšně vymazal návštěvní­ knihu:) Bohužel jsem neměl poslední­ vzkazy zálohované, takže tu jsou pouze vzkazy do konce roku 2004. ...

Avatar
cz Toušina
0/5

Ahoj lidičky zdraví­m Vás z Brna. Už jsem byl na zkoušce u Javorníků. Už kopu za jiný tým Ondro, ale na Vás NEZAPOMENU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam namožený celý tělo :-) Doufam, že na mě budete hodný a dovolí­te mi s Váma zase někdy tancovat.

Avatar
cz Jakub Dvorský
0/5

Zdravím Vás z Frýdku-Místku, píši hned den po festivale, ještě jsem pln zážitků.Jen chci říct, že váš festival byl skvělý a moc se mi u vás v Plzni líbilo!Byl to krásný víkend s folklorem!mám jen jedinou výtku, doufám, že se vás nějak nedotkne, ten zvukař byl děsný, ale i to se stava! jo ještě zdravím Janu a Katku, které se o nás krásně staraly. měj te se krásně a doufám, že se na nějakem festivale zase shledáme! Kuba

Avatar
cz Mája
0/5

Ahoj Všichni Jiskráci. Zdravím Vás z Brna z Javorníku!
Díky moc za příjemné chvíle u Vás v Plzni minulý týden, vystoupení bylo strašně fajn, všem se nám to myslím povedlo a přijetí bylo taky skvělé. Škoda že jsem musela odjet dřív, vůbec se mi nechtělo z naší společné pobavy.
Držím Vám moc palce ať se Vám daří a zase někdy ahoj.
Mája

Avatar
cz Filip
0/5

Ahoj,
jmenuji se Filip Kuthan, je mi 7 let. Bydlí­m v Plzni v Puškinově ulici č. 4. Už dva roky hraji na zobcovou flétnu. Chodí­m do hudební­ školy Jamaha. Ví­ce než rok mě učil pan Houdek. Rád bych s vámi hrál nebo se i naučil tancovat. Máte volné mĂ­sto v dětském souboru?
Na odpověď se těší­ Filip

Avatar
cz k.bostlova
0/5

Zdary webmastere,
koukám, jak jsi ty Jiskrácký stránky zase vylepšil. Doufám, že jsem se dobře přihlásila a že dostanu nějaký pěkný heslo.
V úterý na zkoušce pápá Kateř

Avatar
cz Tereza Lescinska
0/5

Vážení přátelé, dovolujeme si vás pozvat na koncert souboru ÚSMĚV, kterým oslaví své 45. narozeniny. Koná se 25. ledna 2004 ve 14 a 18 hodin v kulturním domě v Horní Bříze. Vstupenky možno objednat u Markéty Jílkové na telefonních číslech 377857239 a 732946263 anebo na e-mailové adrese *jilek-jan .

« ‹ (2625 / 2627) › »

Poslední aktualizace: 30. 12. 2014
Webmaster: Jan Vašků
levy_horni_roh
levy_horni_roh
pravy_horni_roh
pravy_horni_roh
levy_spodni_roh
pravy_spodni_roh